4

Otrzymaliśmy wyniki badań genetycznych , które wykazały że u Michasia wystąpiła najczęściej spotykana mutacja genu ceroidolipofuscynozy i co najważniejsze SPEŁNIA JEDNO Z GŁÓWNYCH KRYTERIÓW KWALIFIKACJI DO TERAPII W NOWYM JORKU.

Wyniki zostały wysłane do kliniki Cornell i czekamy teraz na odpowiedź. Mam nadzieję, że Michaś dostanie szansę na udział w eksperymentalnym leczeniu.

Udało się nam również załatwic pionizator dla Michasiątka i będzie go miał w przyszłym tygodniu. Skończą się dla synka dobre czasy noszenia na rączkach.

Podpisaliśmy także porozumienie  z fundacją „Zdążyc z Pomocą”. Mam taką ogromną nadzieję, że do końca stycznia będziemy mieć już nr KRS w celu przekazania 1% dla Michasia.

Bardzo proszę wszystkich chętnych do wpłacenia 1% swojego podatku o jeszcze trochę wyrozumiałości i cierpliwości.  Naprawdę robimy wszystko co w naszej mocy, aby to przyśpieszyc. Według naszych informacji potrwa to jeszcze jakieś 3 tygodnie.

Chcieliśmy również serdecznie podziękowac wszystkim życzliwym osobom, które pomogły Michasiowi.


Odpowiedzi: 4 do wpisu “W końcu coś drgnęło!”

 1. Teresa

  Jest światełko i to najważniejsze !!! Nieustająco jesteśmy z Wami i dajemy znać znajomym. Buziaki Teresa

 2. Emila

  Hej! Trzymam kciuki za was i za Michałka! Po proszę rodziców o odprowadzenie tego 1% na waszą rzecz! Uściskajcie małego i nie traćcie nadziei!

 3. Aneta

  O tym co spotkało państwa dowiedziałam się od znajomych. Będę namawiała do przekazania Michałkowi 1% oraz o wpłaty na podane przez panią konto. Mam nadzieję że stan Michałka będzie się polepszał… Życzę aby rok 2013 był dla Was rokiem spełnionych nadziei…

 4. Jola

  Małgosiu, ta fundacja „Zdążyć z pomocą” to Beaty Tyszkiewicz, tak?


Trackbacki/Pingbacki


Zostaw komentarz